Thajská tradičná masáž


 

Thajska masáž nám ponúka viacero metód, ktoré sa bežne využívajú vo fyzioterapii na komplexné ošetrenie pohybového aparátu, ktoré sú často veľmi účinné. Jednotlivé metódy alebo spôsoby ošetrenia plynulo prechádzajú jedna do druhej a napomáhajú zlepšeniu celkovej pohyblivosti, uvoľňujú stuhnuté svalstvo, kĺby a pozvoľne prinášajú úľavu od bolesti. Jedná sa o tzv. malý rehabilitačný program v kocke.

Thajska masáž vôbec nemusí byť nepríjemným zážitkom, ako sa to niekedy stáva, ak je dávkovanie primerané a je vykonávaná s ohľadom na individuálny stav a potrebu človeka. 

Masáž sa prevádza v oblečení na matraci na zemi. Je spojená s jemnou, ale dôkladnou akupresúrou prevádzanou pomocou dlaní a palcov pozdĺž energetických dráh na tele a s relaxačným strečingom končatín a chrbta.

Cieľom masáže je odblokovať napätie a strnulosť a uvoľniť uviaznutú energiu, aby plynula bez zábran a obmedzení. Thajská masáž je známa svojou schopnosťou uvoľniť stres, nepohodu a napätie. Ale je taktiež preslávená pre svoju schopnosť človeka nabudiť a napomôcť zvýšenému prílivu energie. Ďalším privilégiom je schopnosť zlepšiť rozsah pohyblivosti. Napomáha pri fyzických problémoch ako sú napríklad zlé držanie tela, bolesť chrbta a stuhnutie šije a ramien.

Za kontraindikáciu sa považuje osteoporóza, operačne spojené stavce chrbtice, umelé kĺby: bedrový, kolenný alebo lakťový, zápal žíl, hemofília a rakovina lymfatického systému.

 

   30 min  60 min 90 min 120 min
Thajská masáž 20 €  40 €   60 € 80 € 

 

Vstúpte s nami do sveta, kde objavíte súlad
pokojnej mysle a fyzickej úľavy